Спецпроєкти

Харківські‌ ‌IT-фахівці‌ ‌NIX‌ ‌відзначили‌ ‌Новий‌ ‌рік‌ ‌у‌ ‌спекотних‌ ‌тропіках‌


Понад 2000 фахівців NIX перенеслися із засніженого Харкова у спекотне літо. Тема цьогорічного новорічного корпоративу – Call of the Tropics.

Після річної перерви через пандемію COVID-19, Ніксові вечірки відновились. Протягом року команда гучно провела травневі свята та день народження NIX. Новорічна вечірка стала фінальною у 2021 році. У Харкові про корпоративи NIX ходять легенди, тож корпоратив знову ж став темою для обговорення в ІТ-ком’юніті.

Підготовка до корпоративу розпочалася ще восени. Щоб втілити ідею, до реалізації корпоративу NIX залучили 400 осіб, а на самому заході були задіяні 300 осіб. На вечірку запросили відомого хедлайнера гурт MOZGI.

корпоратив NIX 2022

Усього на підготовку івенту знадобилося:

  • близько трьох місяців опрацювання програми заходу, візуалізації фотозон і декорацій;
  • три дні монтажів;
  • 9 команд-підрядників;
  • 2 команди організаторів;
  • майже 700 осіб-виконавців та технічного персоналу.

29 грудня понад 2000 членів команди NIX прибули на Арт-завод «Механіка. Інша земля». Гостей зустріли майже 40 аніматорів. Щоб отримати посадкові квитки на чартер у літо, гості обмінювали свої запрошення та підтвердження відсутності COVID в гейтах біля стійок реєстрації авіапасажирів. Декорації та формат святкування нагадував справжній аеропорт.

фотоотчет корпоратив NIX 2022

Окрім цього, атмосферу створювали яскраві гавайські намиста, рожеві зебри та пальми з різнобарвним листям, десятки фотозон та інтерактивів. Для новорічного святкового настрою тут зробили ялинку зі сланців та запросили Діда Мороза у шортах. Гості корпоративу могли насолодитись улюбленими літніми коктейлями, вибуховою шоу-програмою та запальними танцями на танцмайданчику під біти улюблених музичних гуртів.

фотоотчет корпоратив NIX 2022

«Ми всі сумували за такими веселощами. А після відсутності офлайн-корпоративів минулого року через пандемію, ця вечірка була втричі бажаніша за звичайну. Для мене івент пройшов одним подихом. Тільки-но закінчив виступати гурт «Дебош», а на сцені вже випалюють MOZGI, а за ними знову «Дебош» – тому від танців ноги у мене гули ще дуже довго. Та й загалом логіка організації простору, інтерактивів та фотозон дуже порадувала. Це був крутий корпоратив – у найкращих традиціях NIX», –  PM NIX Дар’я. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь