Спецпроєкти

Nemiroff запустила лімітовану серію Moon Edition, присвячену космосу


13-го січня 2022 року відбувся запуск українського супутника «Січ-2-30» на ракеті Falcon 9 компанії SpaceX Ілона Маска. Компанія Nemiroff стала спонсором святкування успішного запуску супутника та представила нову лімітовану лінійку Nemiroff Moon Edition гостям центру управління польотами.

На створення цієї серії компанію надихнули першопрохідці, які сьогодні стоять на початку нової ери космічних досліджень. Крім того, минулого року Nemiroff визнали найбільш швидкозростаючим брендом серед всіх міцних напоїв у світі. Тож, компанія взялась освоювати нові горизонти і відтепер «вперед» для Nemiroff означає 384 440 км «вгору».

«Розпочинається нова ера космічних досліджень — ракети відправляють туристів у космос, а Україна відновляє свій статус космічної держави. Саме амбіційні та сміливі першопрохідці – науковці, дослідники та підприємці — надихнула нас на створення нового продукту, першої галактичної горілки Nemiroff Moon Edition», — Юрій Сорочинський 

Завдяки своїм особливостям, лімітований дизайн втілює красу та велич загадкового космосу, і разом з тим, наближає його через рельєфні тиснення на етикетці продукту, які нагадують місячні кратери. 

Новий продукт, окрім оригінального космічного дизайну, також відрізняється унікальним смаком. Харизматичність, гострота та свіжість досягаються завдяки додатковому, 12-му етапу фільтрації. 

Така кількість фільтрацій наразі найбільша серед всіх продуктів бренду. Вона також уособлює собою історичну спадщину память про 12 людей-першопрохідців, що уже побували на Місяці.

Лімітована серія Nemiroff Moon Edition це своєрідний подарунок усім, хто  мріє про нові горизонти, щоб разом святкувати кожен крок в досягненні своїх цілей. А також  — це окрема шана та відзнака першопрохідцям, які сміливо та амбітно прокладають новий шлях до далеких галактик. Тому що історію пишуть перші.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь