Спецпроєкти

Alina Pash відмовилася від участі у «Євробаченні»


Alina Pash заявила, що відмовляється від участі у «Євробаченні».

Про це співачка повідомила у своєму інстаграмі.

Подробиці

«Я громадянка України, Я дотримуюсь законів України, стараюсь нести традиції та цінності України в світ. У що вилилась ця історія – це зовсім не те, що Я закладала у свою пісню. Я артистка, а не політик. У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж; погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина України Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році. Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль», – написала Аліна Паш у своєму інстаграмі.

Нагадаємо, що 12 лютого співачка перемогла в Нацвідборі на «Євробачення-2022». Після цього розгорівся скандал через поїздку Паш в окупований Крим.

Через день «Суспільне» опублікувало заяву прикордонників про поїздку Alina Pash до Криму – вона в’їжджала та виїжджала через український КПВВНа й оприлюднили відповідний документ.

Проте в соцмережах запідозрили фальсифікацію документів. Тоді «Суспільне» звернулося в ДПСУ, де заявили, що таку довідку не видавали, а документи відомство зберігає 5 років.

Після цього Паш розірвала відносини зі своїм директором.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь