Спецпроєкти

Стартап Zodier запустив перший у світі dating-сервіс в Instagram


Стартап Zodier запустив пілотний проєкт чат-бота, який допомагає знайомитися в соціальних мережах за допомогою алгоритмів.

Про це повідомили представники стартапу для bit.ua.

Що відомо про цей dating-сервіс?

Засновник та CEO сервісу Матвій Грамович заявив, що це перший кейс у світі, коли dating-сервіс інтегрується безпосередньо в соціальну мережу Instagram. Чат-бот завдяки алгоритмам допомагає знаходити та знайомитися в месенджерах.

«Користувачі після знайомства в тому ж Tinder все одно йдуть шукати одне одного в соціальні мережі, а потім починають спілкуватися за допомогою зручних для них засобів зв’язку. Наше рішення дозволяє не витрачати час на переходи з одного застосунку до іншого та знайомитися у звичних месенджерах. Наразі це працює і в Instagram, де ми перші серед dating-сервісів отримали дозвіл на запуск нашого рішення», – зазначає Матвій Грамович.

У 2021 році Instagram дозволив запускати чат-ботів в особистих повідомленнях та вести автоматизовані діалоги з користувачами. Проте в Zodier чекали пів року, щоб отримати дозвіл від соціальної мережі на запуск їхнього чат-бота.

Зараз користувач уже може скористатися dating-сервісом. Для цього потрібно:

  • перейти в директ Instagram-акаунта стартапу;
  • створити свій профіль;
  • після чого в нього з’являється можливість знайти собі потрібну пару.

За 2021 рік сервісом користуються 2,5 мільйона людей в усьому світі. Основна аудиторія покоління Z, 25 років і молодше. Також цим сервісом користується понад 60 тисяч українців. Найпопулярнішим месенджером для знайомств є Telegram.

Zodier планує відкрити офіс в Україні. Зараз у команди є представництва у Великій Британії та Білорусі. Також вони відкрили раунд інвестицій для виходу на ринок США та Західної Європи.

У сервісу лише кілька конкурентів у всьому світі. Стартап пропонує безплатну та платну підписки.

Долучитися до чат-бота:

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь