Спецпроєкти

«День, коли я зустрів Спайдермена»: В Україні знімають повномасштабний фільм про волонтерку, яка рятує хлопчика з Бучі


Mamas Production розпочав зйомки художнього фільму «День, коли я зустрів Спайдермена». Це перші зйомки повнометражного фільму на території України з початку повномасштабної російської агресії.

Стрічка оповідає історію волонтерки, яка відкриває у собі надприродні здібності та рятує майбутнє хлопчика з Бучі.

Подробиці

«Хтось знає історію школяра Пітера Паркера, який став Спайдерменом. Хтось чув про мільярдера Брюса Вейна, який одягнув костюм Бетмена. Ми розкажемо історію волонтерки Каті, яка відчула у собі суперсилу», — говорить автор ідеї та со-продюсер фільму «День, коли я зустрів Спайдермена» Антон Скрипець

Після початку повномасштабного вторгнення кіновиробництво в Україні зупинилося. Ситуація стала буквально кризовою. Проте автори проекту «День, коли я зустрів Спайдермена» знайшли ресурси та можливості аби реалізувати художній фільм – запуск відбувся на початку травня, а зйомки тривають і досі – у Львові, Києві та деяких інших містах України.

У фільмі зіграють Єлизавета Зайцева, Олександр Рудинський, Олеся Жураківська, Катерина Кістень та інші.

Реліз фільму «День, коли я зустрів Спайдермена» заплановано на осінь 2022 року. Прем’єра фільму очікується на стрімінгових платформах, фестивалях, телеканалах а також у кінотеатрах. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь