Спецпроєкти

GlobalLogic запускає відкритий курс для всіх, хто прагне почати кар’єру в IT


Міжнародна IT-компанія GlobalLogic запускає відкритий курс IT Switch, що допоможе українцям без спеціалізованої освіти розпочати кар’єру в ІТ.

Заняття проходитимуть онлайн з 14 червня, а студенти, що успішно завершать навчання, отримають сертифікат від GlobalLogic.

Більше про курс GlobalLogic

IT Switch від GlobalLogic Education – це онлайн-курс із менторами та тренерами GlobalLogic. Учасники зможуть отримати базові технічні знання для подальшого розвитку в ІТ.

Курс створений для людей, які хочуть стати світчерами – тобто змінити професію та перекваліфікуватися в новий для себе напрям. 

Під час курси учасники ознайомляться з ІТ-професіями та оберуть підхожу для себе. Також студенти вивчатимуть архітектуру апаратного та програмного забезпечення, теорію алгоритмізації та кодування, особливості застосування різних мов програмування.

Експерти GlobalLogic поділяться зі слухачами своїм досвідом та дадуть поради, корисні для подальшого навчання та проходження інтерв’ю на IT-позиції початкового рівня.

«Ми розуміємо складну ситуацію українців, що втратили роботу. Багато з них прагнуть стати частиною стабільної та перспективної галузі, але не мають технічної бази, ми хочемо допомогти у цьому, – зазначає керівник університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент Євген Сакало. – Учасники IT Switch, які успішно завершать навчання, отримають онлайн-сертифікат, який підкріпить їхнє CV. Матеріали курсу можна буде використовувати як шпаргалку для подальшого навчання чи навіть технічних інтерв’ю».

Коли стартує і як зареєструватися?

Долучитись до курсу можуть всі охочі – реєстрація на програму вже відкрита. Для участі потрібен особистий девайс (ноутбук, планшет або смартфон) і доступ до інтернету.

    • Старт курсу: 14 червня
    • Для кого: для усіх, хто хоче почати кар’єру в ІТ, але не має відповідного досвіду та технічної освіти
    • Тривалість: 1,5 місяці
    • Формат проведення: Online, Zoom

Навчання проводитиметься у вечірній час тричі на тиждень по 1,5 години.

Учасники можуть обрати й інші програми від GlobalLogic Education – наприклад, профорієнтаційний курс для старшокласників IT Choice або курс для вибору ІТ-професії IT Basic Course

Раніше ми повідомляли, що багато українців готові перекваліфікуватися і опанувати нову професію, аби знайти роботу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь