Спецпроєкти

Нова пошта тестує відправлення посилок через поштомат


Нова пошта тестує нову послугу: відправлення посилок через поштомат. Тестування проходить у Києві та триватиме до кінця червня. Вартість відправки на цей час становить 1 грн.

Як зробити відправку посилки із поштомату:

1. Оновити мобільний застосунок Нової пошти, щоб у розділі Створити Посилку з’явився додатковий підпункт місця відправки – поштомат.

2. Створити самостійно електронну накладну для посилки у додатку.

3. Самостійно спакувати відправлення.

4. Підійти до поштомату із посилкою, відкрити створену накладну та натиснути «Відкрити комірку».

5. Покласти у комірку запаковане відправлення без маркування.

6. Підтвердити завантаження у мобільному додатку.

7. Закрити комірку.

Після підтвердження завантаження посилки в поштомат диспетчер автоматично отримує повідомлення про нову посилку і скеровує виклик кур’єру для забору відправлення.

Повідомлення кур’єру надходить із електронною накладною та номером конкретного поштомата. Кур’єр приїжджає до поштомату кілька разів на день до 18:00.

Коли кур’єр перевірить посилку, він роздрукує маркування і наклеїть його. Далі відвезе її до сортувального депо для подальшого розподілу.

Якщо протягом доби після створення електронної накладної клієнт не покладе посилку в поштомат, система анулює електронну накладну.

Якщо усі комірки обраного поштомата на момент створення накладної зайняті, можна обрати інший найближчий поштомат. В одну комірку можна покласти лише одне відправлення.

Що можна відправляти?

Будь-які посилки вагою до 20 кг – книги, документи, взуття, іграшки, посуд, косметику, одяг, дрібну побутову техніку. 

Заборонено для відправлення

Гроші, цінні папери, зброя, тварини, комахи, продукти харчування, лікарські засоби та інші відправлення з терміном придатності до 5 діб та ті, що вимагають певного температурного режиму, відправлення брудні або з сильним запахом, наркотики та інші речі, заборонені чинним законодавством України.

Як запакувати посилку для відправки із поштомату?

Потрібно використовувати надійні, непошкоджені коробки, конверти для документів та пакети для одягу до 2 кг тощо. Важливо дбайливо пакувати крихке, але якщо запакували неправильно, кур’єр надійно запакує відправлення.

Після завершення тестування відправка із поштомата буде доступною по всій країні. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь