Спецпроєкти

Проєкт IT Generation – можливість для українців отримати безоплатну та якісну ІТ-освіту


ІТ Generation – проєкт  Міністерства цифрової трансформації разом із партнерами, блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером. Завдяки проєкту таланти з будь-якого куточку України  зможуть безоплатно отримати професію у сфері IT.

Деталі

  • Навчання в межах ІТ Generation спрямоване на світчерів.
  • Подати заявки на участь зможуть люди, які ніколи не навчалися IT і не працювали в цій галузі. Для них навчання буде безкоштовних.
  • Курси триватимуть 4-6 місяців.
  • Доступні такі спеціальності – фронтенд-розробка, UI/UX-дизайн, QA, Project Management, Product Management, діджитал-маркетинг, HR, розробка на блокчейні тощо. Більшість програм будуть доступні онлайн.
  • Студенти навчатимуться  у приватних освітніх закладах, які пропонують IT-курси.

Як подати заявку на навчання

З 4 липня українські школи можуть подавати заявки на участь в ІТ Generation через сайт проєкту.

Ось вимоги для шкіл: наявність юрособи, досвід на ринку понад два роки та наявність успішних кейсів з працевлаштування випускників.

Студентів відбиратимуть з серпня 2022-го. Відбір студентів проводитимуть саме навчальні заклади. За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, у кожного закладу є власна методологія, за якою вони підбирають студентів і відстежують ефективність навчання. Завдяки цьому 8 з 10 студентів після курсів зможуть працевлаштуватися в тій галузі, в якій навчалися.

Переглянути всі доступні освітні заклади й подати заявку можна буде на сайті ІТ Generation.

Фінансові партнери IT Generation оплатять навчання для тисячі студентів.

Раніше ми повідомляли, що у Києві відкриють освітній хаб «Inspiration cafe». Навчання безкоштовне для дітей ВПО та дітей військовослужбовців.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь