Спецпроєкти

У Львові з’явиться перший тролейбус з автономним ходом


Сьогодні у тестовому режимі проїхав перший львівський тролейбус «Електрон» з автономним ходом. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Деталі

Тролейбус доукомплектували додатковою батареєю, тож він став важчим на 750 кг та втратив 3 сидіння для пасажирів. Проте транспорт зможе проїхати автономним ходом 20 км, а для «відновлення сил» потребуватиме лише 3-годинної підзарядки.

 

Перший тестовий рейс відбувся із території заводу до вул. Сахарова. А далі – по вул. Вітовського – пл. Франка – вул. Стрийській – до ТРЦ «King Cross Leopolis». У зворотному напрямі тролейбус попрямував до старого трамвайного депо на вул. Городоцькій. До речі, майже 70 років тому саме з цього депо на лінію виїхав перший львівський тролейбус.

Попереду – додаткова сертифікація, яку проводить державне підприємство «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства». Після цього тролейбус передадуть місту.

Випробування планують провести після 20 червня, тому є шанс, що на початку липня парк львівського електротранспорту чекатиме на ще одне поповнення.

Раніше ми повідомляли, що через дефіцит пального українці стали частіше купувати електромобілі.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь