Спецпроєкти

«Україна без сміття» запускає благодійний аукціон recycle-колажів. Усі кошти перекажуть волонтерам


«Україна без сміття» в партнерстві з CUTOUT створили благодійний аукціон recycle-колажів, щоб допомогти БФ «Kharkiv Help»

Деталі

Cut the waste — ініціатива, що в мистецькій recycle-формі розповідає про відносини людини з природою та допомагає зібрати кошти для українських волонтерів.

До 21:00, 9.06.2022 ви можете викупити на Благодійному аукціоні унікальні витвори мистецтва — колажі з вторинної сировини.

Виручені кошти (за вирахуванням витрат на оформлення колажів у рамки) організатори відправлять у БФ «Kharkiv Help»

Кожен колаж унікальний, бо створений з паперових відходів зі станції сортування. Спочатку працівники УБС відсортували з макулатурних бегів глянцеві журнали, а майстрині з СUTOUT знайшли на їх сторінках сюжети для своїх майбутніх робіт.

Зараз на аукціоні представлені 7 колажів, проте майстрині створили більше, тож незабаром відбудеться другий аукціон. Ці роботи — про мистецьке бачення стосунків людини з Планетою. Це своєрідна візуальна медитація про повсякденну рутину, що впливає на нас самих і Простір довкола. 

13.06 будуть оголошені переможці першого аукціону, тож, якщо маєте бажання, обирайте свою nowaste-картину. Тут ви можете роздивитися колажі та почитати умови участі в Благодійному аукціоні.

Раніше ми повідомляли, що Фонд Сергія Притули запустив аукціон з картинами сучасних українських митців. Всі кошти підуть на підтримку армії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь