Спецпроєкти

Україна не згодна з рішенням щодо проведення Євробачення-2023 в іншій країні


Сьогодні Європейська мовна спілка повідомила, що сумнівається у можливості України провести Євробачення-2023 у звʼязку з воєнними діями на території країни. Організатори конкурсу звернулись до Великої Британії, оскільки її учасник посів друге місце.

Втім, Україна не погоджується з таким рішенням. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Деталі

«Україна не згодна з характером прийняття такого рішення – коли нас поставили перед фактом без обговорень можливостей інших варіантів. Та вважає, що має всі підстави на проведення подальших перемовин та знаходження спільного рішення, яке буде задовольняти всі сторони. Ми чесно виграли Євробачення-2022 та виконали наразі всі умови в зазначені терміни щодо процесу погодження його проведення в Україні – надали відповіді та гарантії по безпекових нормах та можливі місця проведення конкурсу», – підкреслив Ткаченко.

Міністр культури стверджує – проведення конкурсу в Україні є сигналом для усього світу про підтримку. Ткаченко наполягає на додаткових перемовинах щодо проведення Євробачення-2023.

До ЄМС від України вже скерували звернення. Його підписали Олександр Ткаченко, переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко, лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк та голова правління АТ «НСТУ» Микола Чернотицький.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь