Спецпроєкти

Новий проєкт: 10-денний pop-up store українських брендів від Made in Ukraine та ТРЦ GULLIVER


Проєкт Made in Ukraine разом з ТРЦ GULLIVER проведе 10-денний pop-up store українських брендів, що продовжують працювати попри війну, економічний спад та евакуацію працівників в більш безпечні райони.

Проєкт відкриється на 4-му поверсі торгівельного центру з 29 липня по 7 серпня і працюватиме весь час роботи ТРЦ, окрім часу, коли оголошена повітряна тривога.

Організатором pop-up store стали громадська спілка Made in Ukraine з її очільницею Юлією Савостіною та команда ТРЦ GULLIVER, яка надала для нього майданчик, технічну та маркетингову підтримку для організації.

Що в асортименті?

В заході візьмуть участь 30 брендів та 12 майстрів народних художніх промислів, роботи яких будуть представлені в окремій зоні ЕТНІКА.

Деякі підприємці спеціально до цього заходу приїхали в Київ з Заходу України, куди з початком війни перемістили свої бізнеси та склади.

Серед асортименту pop-up store – жіночий та чоловічий одяг, прикраси та аксесуари, кераміка, дерев’яні вироби, домашній текстиль, свічки, ковдри та ліжники, виткані традиційним способом вручну, петріківський розпис, васильківська майоліка (та сама, звідки родом відома фігурка півня з шафи), львівська кераміка.

Частина грошей від продажу товарів буде направлена на допомогу внутрішньо переміщеним особам, яким з самого початку війни допомагає гуманітарний штаб на базі громадськоі спілки Made in Ukraine. Також відвідувачі зможуть самостійно зробити донат, аби після заходу організатори могли придбати продуктові набори та ліки для тих, хто змушений був покинути домівки.

Раніше ми писали, що нова поштова марка «Доброго вечора, ми з України» вже в продажу, і ось де її можна купити.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь