Спецпроєкти

«Дякуємо серцем»: кампанія, присвячена українським медичним працівникам


Міністерство охорони здоров’я України разом із Бюро ВООЗ в Україні за фінансової підтримки ЄС розпочинає національну кампанію «Дякуємо серцем». Вона присвячена відважним українським медикам, які майже п’ять місяців під вибухами й обстрілами надають допомогу тим, хто її потребує. 

Подробиці

На сайті проєкту — вражаючі історії лікарів і врятованих ними пацієнтів. Це історії про те, як медики тижнями оперували без світла та води, як виїжджали на виклики під свист куль, приймали пологи у підвалах та бомбосховищах та билися за життя кожного пацієнта.

01/4

«Ми хочемо висловити вдячність тим, хто сьогодні тримає не менш важливий фронт медичний. Кожен день цієї жахливої війни доводить, що синонім до український медик мужність та сміливість. Так було і так буде завжди. Те, що ви робите, часто виходить за межі людських і професійних можливостей. Тому світ має знати кожного українського медика, який невпинно рятує життя на цій кривавій війні, розв’язаній російськими терористами», розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

На сайті кожен лікар зможе поділитися власною історією або розповісти про своїх колег, які за будь-яких умов продовжують рятувати найцінніше — життя та здоров’я українців.

Також у межах проєкту «Дякуємо серцем» можна підтримати медиків, перерахувавши кошти на відновлення медичної системи України – аби в кожному куточку країни лікарі були забезпечені необхідним обладнанням і медикаментами, які допоможуть рятувати життя.

Зробити внесок можна на фандрейзинговій платформі UNITED24. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби.

Раніше ми повідомляли, що киянки можуть пройти безкоштовне обстеження, яке виявляє рак грудей навіть на початкових стадіях.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь