Спецпроєкти

У UAnimals – новий логотип: його розробила нью-йоркська дизайн-студія Pentagram


Сьогодні українська зоозахисна організація UAnimals презентувала новий логотип, створений нью-йоркською дизайн-студією Pentagram про боно.

Який вигляд має логотип

«Коли наш гуманістичний рух стартував у 2016 році, його символом став лев, як уособлення сили та відваги, з якою українці готові боротися за кожне життя та гуманне суспільство. Тепер ми звернулися до міжнародної компанії в пошуках нових символів. Це дозволить розповісти про UAnimals активістам з усього світу, який все більше підтримує нашу діяльність. Команда Pentagram залишила впізнаваного лева, але зробила знак унікальнішим та актуальнішим для UAnimals» – розповідає засновник UAnimals Олександр Тодорчук.

«Наші дизайнери досліджували історію і культуру України та зупинилися на образі соняшника як одного із символів національної ідентичності України. Після повномасштабного вторгнення Росії, у світі соняшник набув нового значення і став всесвітньо відомим символом опору, єдності та надії, — кажуть у Pentagram. — Ми раді допомогти UAnimals та бажаємо перемоги народу України».

Дизайн-студія Pentagram була заснована в 1972 році у Нью-Йорку та відома своїми роботами для Nike, MasterCard, Warner Brothers, Tiffany&Co, Sotheby’s, Dell та десятків інших відомих компаній.

Раніше ми розповідали, що у столиці запрацював Telegram-бот «Твій вет Київ» для безоплатних консультацій.

 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь