Спецпроєкти

Дослідження «Портрет українських жінок-підприємиць»: чому важливе і як долучитися?


Задля підтримки жіночого бізнесу в Україні оновлять результати дослідження «Портрет українських жінок-підприємиць». Аналіз допоможе висвітлити основні проблеми підприємництва й відновити його розвиток завдяки зусиллям держави та донорських організацій.

Детальніше про дослідження і як долучитися

Вперше дослідження опублікували після початку пандемії, щоб оцінити вплив карантинних обмежень на стан бізнесу жінок-підприємиць.

Зараз опитування є ще більш актуальним: через повномасштабну війну деякі українські підприємства припинили роботу, інші – потребують допомоги, аби продовжити діяльність.

Оновлене дослідження визначить масштаб впливу воєнних дій на бізнес та актуальні потреби жінок-підприємиць.

Як проводитиметься опитування? Планується провести онлайн-анкетування у формі тестів та інтерв’ю з власницями, щоб виявити ступінь збитків та ефективні методи подолання кризи.

Долучитися до опитування можна тут.

«Портрет українських жінок-підприємиць» стає можливим завдяки Українському центру сприяння інвестиціям та торгівлі і програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України», які підтримує стартапи й малі та середні підприємства.

Щодо новин для підприємців-чоловіків – нещодавно їм дозволили виїжджати за кордон у відрядження. Але є ряд умов для виїзду – детальніше розповідаємо про них за посиланням.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь