Спецпроєкти

KALUSH Orchestra відмовилися від участі в Sea Dance Festival через виступ на ньому пропутінської артистки


Kalush Orchestra не виступатимуть на Sea Dance Festival через участь у фестивалі російської артистки DJ Nina Kravitz. 

Подробиці

У пресрелізі від гурту йдеться, що при запрошенні їх на фестиваль не йшлося про виступ на одній сцені з російською діджейкою, тому музиканти дали згоду. Коли вони дізналися про включення до лайн-апу Nina Kravitz, звернулися до організаторів з проханням скасувати її виступ.

Фронтмен гурту Олег Псюк написав до організаторів звернення в соцмережах щодо виключення діджейки з лайн-апу через те, що вона є прибічницею пропутінських поглядів. Завдяки спільноті вже за кілька годин організатори Sea Dance Festival були закидані тисячами прохань та звернень.

Втім, виступ російської діджейки не скасували, тож український колектив відмовився від участі і закликає не купувати квитки на цей фестиваль 28 числа у Чорногорії усім, хто хотів потрапити саме на виступ Kalush Orchestra.

Три інші музичні фестивалі – Дортмундський PollerWiesen, The Crave в Гаазі та Movement Detroit – підтвердили, що Ніна Кравіз більше не виступатиме на їхніх заходах цього літа, опублікувавши заяви у соцмережах.

Наразі KALUSH Orchestra  перебуває в довгому європейському турі, головною метою якого є збір коштів під час благодійних виступів та привернення уваги світової спільноти до війни.

Раніше ми повідомляли, що українські музиканти виступатимуть на Sziget Festival, у лайн-апі також якого є артисти з рф.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь