Спецпроєкти

СЛУХ та CRAFT STORY презентують документальний проєкт ЗАПАЛ про автентичну українську культуру


Медіа СЛУХ та студія CRAFT STORY презентує документальний проєкт ЗАПАЛ про автентичну українську культуру. 

Три українські митці – Ната Жижченко (Onuka), Євген Клопотенко та Леся Патока вирушають у експедицію Україною, щоб дізнатись більше про українську музику, кухню і стиль; віднайти власне коріння і відповісти самим собі на питання, який наш культурний код.

«Ми хочемо, щоб кожен відчув, що таке українське культурне ДНК. Тому ми створили цей проєкт. Не просто, щоб відволікти від поганих новин, а щоб надихнути кожного нашою культурою, подарувати людям той ЗАПАЛ, який відчули ми під час наших експедицій», – пояснює головний редактор СЛУХ і виконавчий продюсер проєкту Максим Сердюк

Протягом першої серії герої вирушають на Північ України, щоб принести на наші кухні не відомі раніше українські рецепти, почути ніде не записані пісні та наповнити наші шафи стильним українським одягом та аксесуарами.

Ната Жижченко (ONUKA) відвідає Чорнобильську зону, щоб записати пісні самоселів, Євген Клопотенко дасть друге життя традиційній чернігівській гартаначці, а Леся Патока навчиться плести справжній солом’яний бриль і покаже, яким сучасним він може бути сьогодні.

Раніше ми повідомляли, що Poster запустив ресторанний подкаст. У першому епізоді – Аня Завертайло.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь