Спецпроєкти

Відбудова країни та допомога ЗСУ: на які технологічні рішення чекати від DEV Challenge XIX?


28-29 жовтня відбудеться Фінал Чемпіонату DEV Challenge XIX – «Олімпійських ігор» у сфері IT. Цьогоріч змагання присвячені розробці технологічних рішень для допомоги Україні.

Подробиці

Чемпіонат DEV Challenge XIX розпочався на початку вересня 2022 року і триватиме два місяці. Змагання проходять у три етапи: Кваліфікація, Онлайн раунд, Фінал. Оцінюватимуть учасників професіонали міжнародної IT-спільноти з країн Європи, США та Австралії.

Під час DEV Challenge XIX учасники отримують реальні кейси від партнерів сезону – Readdle, Luxoft, Revolut, AMO та інших. Також на чемпіонаті представлять завдання від некомерційних проєктів, які допоможуть посилити країну – цьогоріч від UNICEF, Мінцифри, Міноборони та «Армії дронів».

За словами організаторки Чемпіонату Євгенії Беспалової, щороку змагання стає дедалі більш потужним інструментом винаходу технологічних рішень для  критичних завдань суспільства.

Коли і де відбудеться фінал?

Чемпіонат, на який зареєстровано вже понад 1800 учасників, традиційно відбувається онлайн. Фінал DEV Challenge XIX проходитиме 28 та 29 жовтня онлайн та офлайн у різних локаціях. 

Однією з офлайн-локацій вперше стала Польща. Фінал DEV Challenge XIX, зокрема, відбудеться у другому за величиною місті країни – Лодзі. 

Лодзь – одне з перших міст, яке підтримало Україну під час військової агресії рф проти України. Така позиція важлива для організаторів, адже 19-й сезон DEV Challenge значною мірою присвячений підтримці України для її перемоги та скорішої відбудови.

Довідка:

DEV Challenge – це  найбільше в Європі IT-змагання, яке проходить в Україні з 2012 року. Засноване українцями Ігорем та Євгенією Беспаловими.
Головна мета – сприяти розвитку IT-сфери України.
За 10 років проведено 18 Чемпіонатів, у яких взяли участь понад 22 000 спеціалістів. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь