Спецпроєкти

У Європі стартувало міжнародне дослідження SEO – як взяти участь


Платформа WhitePress розпочала міжнародне опитування на тему SEO, щоб визначити тенденції, можливі шляхи розвитку та найважливіші відмінності у різних країнах. Географія покриття – понад 20 країн. 

Подробиці

Україна також приєдналась до проєкту та об’єдналося з партнерами для дослідження локального ринку України. 

WhitePress Ukraine у співпраці з Promodo, MMR, PRaxis Agency, Aweb, IAB Ukraine, NetPeak, SEObaza та Content.ua вперше проводить опитування такого масштабу. 

«За результатами дослідження буде підготовлено комплексний звіт, присвячений SEO, PR та контент-маркетингу, а також визначено ключові відмінності між різними ринками Європи. Ознайомитись зі звітом можна буде на початку 2023 року», – зазначив директор із розвитку WhitePress Артур Тадеуш Латошевіч.

Запитання в опитуванні спрямовані на визначення популярних інструментів для контент-маркетингу та лінкбілдингу: наприклад, скільки коштів витрачається на контент-маркетинг та лінкбілдинг, які інструменти є найпопулярнішими серед рекламодавців та SEO-спеціалістів тощо. 

Пройти опитування від WhitePress можна за посиланням. Час проходження опитування: 7-10 хвилин.

У попередньому матеріалі ми розповідали про дослідження жіночого підприємництва у 2022 році, які проводив Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі.

 

 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь