Спецпроєкти

Голосувати щодо зміни політики Twitter зможуть тільки передплатники Twitter Blue – Маск


У Twitter обмежать голосування щодо основних політичних рішень платформи. Віддавати свій голос зможуть тільки передплатники Twitter Blue. Про це повідомив власник компанії Ілон Маск в одному зі своїх перших твітів після опитування, в якому його закликали піти у відставку.

Маск погодився, що лише передплатники повинні мати право голосу в майбутній політиці, і сказав: «Twitter запровадить ці зміни».

Раніше власник соцмережі запитав у користувачів, чи варто йому покинути посаду СЕО. Більша частина респондентів позитивно відповіли на це питання: понад 10 мільйонів, або 57,5% голосів, висловилися за відмову Маска від посади очільника Twitter. До цього мільярдер заявляв, що виконає бажання користувачів.

Twitter Blue – це щомісячна підписка, яка дозволяє верифікувати акаунт. Також передплатники отримують доступ до функцій, недоступних звичайним користувачам, а саме: можливість редагування твітів, завантаження відео з роздільною здатністю 1080p. Підписка коштуватиме 8 доларів на місяць для користувачів Android і 11 доларів – для власників iOS.

Попереднє запровадження платної підписки виявилося невдалим: через можливість верифікувати свій акаунт платно у соцмережі з’явилося багато фейкових сторінок. Через це функцію вирішили апдейтнути, додавши обов’язкову перевірку акаунту перед офіційною верифікацією.

Також українські користувачі зазначали, що мають проблеми з двофакторною авторизацію. Це теж пов’язують з невдалою кампанією боротьби з ботами: після її запровадження у соцмережі заблокували трафік приблизно 30 мобільних операторів по всьому світу, українських зокрема. Блокування обмежило доступ до сотень тисяч акаунтів користувачів насамперед в азійсько-тихоокеанському регіоні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь