Спецпроєкти

Ілон Маск запустив опитування, чи має він піти з посади керівника Twitter. Більшість користувачів відповіли «так»


Вчора власник Twitter Ілон Маск запустив опитування, чи повинен він піти з посади очільника компанії.

Маск заявив, що виконає побажання більшості респондентів.

Згідно з результатами опитування, майже 60% з тих, хто взяв в ньому участь, не хочуть бачити мільярдера очільником Twitter.

За кілька місяців правління Маск відзначився низкою непопулярних реформ у соцмережі. Зокрема він звільнив багатьох співробітниках в межах програми скорочень; ще частина команди пішла за власним бажанням після висунутих Маском нових умов роботи.

У соцмережі також розпустили Раду з питань довіри та безпеки: вона була сформована в 2016 році для консультування платформи щодо рішень на сайті.

Ілон Маск запровадив платну верифікацію у Twitter: та сама синя галочка і додаткові можливості редагувати твіти тощо коштуватимуть 8-11 доларів на місяць (залежно від ОС користувача). Перша спроба запровадити таку верифікацію провалилася: через можливість підтвердити свою особистість платно на платформі з’явилося безліч фейкових акаунтів.

Крім цього, виявилася неефективною і програма боротьби з ботами: замість призупинення окремих акаунтів у Twitter заблокували трафік приблизно 30 мобільних операторів по всьому світу. Це відрізало доступ до сотень тисяч акаунтів користувачів насамперед в азійсько-тихоокеанському регіоні. Двофакторна авторизація стала недоступною зокрема для українців – водночас залишилася чинною для росіян.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь