Спецпроєкти

«Зимова Країна на ВДНГ» – що у програмі та які ціни


«Зимова країна на ВДНГ» розпочала роботу. Цьогоріч на локаціях облаштували укриття і встановили генератори. 

Подробиці

Набір ключових локацій залишився незмінним: працюють ковзанка, гірки, атракціони та незабаром розпочне роботу Резиденція Санти. Анімаційну програму заплановано на вихідні й святкові дні.

Одразу біля входу до Експоцентру вже встановили святкову ялинку. 

Атракціони

Біля ялинки можна відвідати Венеціанську карусель (130 грн) і колесо огляду (130 грн). 

Частина атракціонів також розташовується між павільйонами №4 і №6: є квест-атракціони (від 100 грн) та екстремальні атракціони (130–200 грн). Також територією парку курсує паровозик «Північний експрес» (100 грн).

Ковзанка

Біля центрального павільйону розмістили ковзанку площею 2500 м². На  території працюють роздягальні та будинки з напоями й перекусами. 

Оренда ковзанів входить у вартість квитка (280 грн), а з додаткових опцій — пінгвіни-помічники для дітей (200 грн) і заняття з інструктором (200 грн). Приходити можна і з власними ковзанами. 

Поряд із ковзанкою знаходяться  тюбінгові гірки. Висота дорослої становить 60 метрів, а дитячої — 30 (від 40 грн).

Резиденція Санти

Резиденція Санти працюватиме в 9-му павільйоні з 17 грудня по 8 січня. Вартість вхідного квитка: 350 грн. Вхід для дітей до 5 років за одним квитком з одним із батьків вільний.

Інші локації, які можна відвідати: 

  • В Animal Park можна буде зустріти кіз, альпака, лам, кроликів та інших тваринок (від 150 грн);
  • Ферма «Планета метеликів» у павільйоні №11А з тропічним теплом і десятками різнобарвних створінь (від 160 грн)

  • «Динопарк» між павільйонами №1 і 2 дозволяє поринути в таємничий світ динозаврів та дізнатися більше про їхнє існування (від 100 грн);
  • Експозиційний простір «Нескорена нація» – освітня локація в павільйоні №4. Тут можна побачити одне з найбільших зібрань розписного трипільського посуду, старовинну козацьку зброю, макети найвизначніших релігійних споруд світу, ужиткові й сакральні артефакти. 

Простір складається з виставок: «Трипільська культура — коріння нескорених», «Літопис планети», «Українське козацтво 1489–2022» та «Пам’ятки віри».

Ціна відвідування однієї виставки – 180 грн для дорослого і 100 для дітей (від 6 років). Також можна купити квиток із доступом до всіх залів: дорослий за 230 грн і дитячий (від 6 років) за 180 грн. Вхід вільний для військовослужбовців та дітей до 6 років;

  • Оранжерея вражає своїм тропічним наповненням і понад 60-річною історією. 

Квиток коштує 80 грн (лише безготівковий розрахунок);

  • Фуд-корт і заклади, де можна буде посмакувати страви на грилі, чеський трдельник, хот-доги й крепи. Працюють кав’ярні, кафе й ресторани: Coffee Lover, HayLoft 2.0, «Білий Налив» і Biologist, а також нові заклади «Квіткова Мафія» та «Бар Бабак піцерія»;

  • Різдвяний ярмарок на центральній алеї, де будуть представлені різноманітні смаколики, сувеніри, ялинкові прикраси тощо.

«Зимова країна» працюватиме на ВДНГ до 26 лютого щодня з 10:00 до 21:00. Графік може варіюватися залежно від локації, розклад кожної — на сайті. Вхід вільний. Частина коштів буде спрямована на потреби ЗСУ.

Раніше ми розповідали, що цього року «Зимова Країна» працюватиме в умовах енергозаощадження.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь