Спецпроєкти

Розіграш вашої мрії: два диски з автографами Степана Гіги за донат на ЗСУ


Київська волонтерка Анна Некрасова розігрує два диски зі свіжими автографами музиканта Степана Гіги. Мета розіграшу – зібрати 450 000 грн на автівку для 23 ОБСП, що захищають Україну на Бахмутському напрямку, та 3 дрони для SPC Division з Харкова, що воюють на Луганському напрямку.

«Степан Гіга нині дуже популярний серед молоді, тож ідея попросити його підписати диски для допомоги ЗСУ прийшла природно. А от на те, щоб отримати самі автографи, знадобився понад місяць», — пояснює вибір лотів волонтерка.

Для участі в конкурсі необхідно зробити донат на суму від 100 грн за реквізитами та залишити коментар під дописом в Instagram.

Розіграш відбудеться 9 січня. Усі звіти по ходу збору і за його результатами будуть на сторінці Ані в Instagram.

У попередньому масштабному зборі на генератор для лікарні Одеської області, де рятують бійців, волонтерка зібрала 500 000 грн за менше ніж за 3 тижні. Загалом за минулий рік Анна закрила п’ять зборів на потреби ЗСУ загальною сумою майже 1 мільйон гривень.

Раніше ми розповідали про аукціон робіт молодих фотографів у Берліні, кошті від якого спрямують на закупівлю генераторів для лікарень.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь