Спецпроєкти

Велика Книга Сміливості: на Kickstarter стартував збір на англомовне видання про подвиги українського народу


17 січня на платформі Kickstarter стартував великий збір на видання книги «Нескорені. Велика книга Сміливості» англійською мовою. 

Подробиці 

Це буде перше англомовне ілюстроване видання про причини війни та подвиги українського народу. В одній книзі зібрано 500+ фактів про повномасштабне вторгнення росії. 

Місія Книги Сміливості – розвінчати фейки та стереотипи, які розповсюджує  російська пропаганда. 

«Долучайтеся до збору на Kickstarter, а також поширюйте інформацію про збір, щоб про нього дізналося якомога більше людей. Це допоможе стати на крок ближче до цілі – англомовного видання “Нескорені. Велика книга Сміливості”», – закликали в МЗС.

Долучитися до збору можна за посиланням  

Над англомовною версією видання працювали креативна агенція Green Penguin та анімаційне видавництво Books & Cartoons за сприяння Міністерства закордонних справ. 

Кікстартер — сайт фінансування творчих проєктів за схемою спільнокошту. Заявлена ​​місія компанії – «допомогти реалізувати творчі проєкти».

Раніше ми розповідали, що фонд Future for Ukraine проводить збір для українських військових, які у січні відправляться на Мальту, щоб пройти процес протезування та реабілітації. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь