Спецпроєкти

Житло для пацієнтів реабілітаційного центру «НЕЗЛАМНІ»: у Львові збудують комплекс за українською швидкісною технологією


У Львові визначили переможця Всеукраїнського архітектурного конкурсу. Найкращий проєкт будівництва для житлового комплекса багатоквартирних будинків, стане частиною реабілітаційного центру «НЕЗЛАМНІ».

Подробиці 

Журі обрали проєкт міжнародної студії архітектури та урбанізму Drozdov & Partners з Харкова, що релокувались до Львова.

У квартирах проживатимуть сотні українців, які постраждали від війни та проходять реабілітацію. У складі комплексу планують створити реабілітаційний та дитячий центр. 

«Мета конкурсу полягала у створенні комфортного та безпечного житлового простору для людей, що потребують реабілітації та були евакуйовані через повномасштабну війну.  Усі будинки облаштовані просторим холом, великими приміщеннями для зберігання та бомбосховищами», – коментують в команді Drozdov&Partners.

Житловий комплекс буде збудований за швидкісною prefab-технологією Well-being ConTech, завдяки якій терміни багатоквартирного будівництва скорочуються вдвічі в порівнянні із сучасними технологіями. Авторами технології є українські інженери з Одеси.

У будинках Well-being ConTech суттєво знижене споживання електроенергії завдяки енергоефективним рішенням. При зведенні будинків за технологією всі виробничі процеси диджиталізовані.

Раніше ми повідомляли, що уряд разом з ООН запускає платформу Ukraine is Home – для українців, чиє житло було пошкоджене чи зруйноване під час війни.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь