Спецпроєкти

Дивіться перший трейлер українського фільму «Памфір»


Українська драма «Памфір» виходить на великі екрани кінотеатрів з 23-го березня 2023 року. Режисером та автором сценарію фільму є Дмитро Сухолиткий-Собчук. 

Події фільму «Памфір» розгортаються у західних областях України напередодні традиційного карнавалу Маланка. Головний герой стрічки повертається додому після тривалої відсутності, щоб возз’єднатися з сім’єю. Безумовна любов сім’ї Памфіра має побічну дію і змушує його звернути на ризикований шлях.

«Після перегляду фільму глядач має вийти із залу з вірою в те, що в кожного з нас є сила відстояти майбутнє своє і своїх дітей, навіть, якщо здається, що весь світ проти тебе», – зазначила генеральна продюсерка фільму Олександра Костіна.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що в Українському Домі відбулась виставка «Памфірова Маланка», що об’єднала кіно та народні традиції. На виставці представили більше 40 костюмів та понад 100 обрядових масок, які були знайдені на ярмарках або створені для фільму «Памфір».

Раніше ми повідомляли, що Європейська кіноакадемія оголосила український фільм «Памфір» одним із шести номінантів на European Discovery  – Prix FIPRESCI.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь