Спецпроєкти

Поглиблення звязку між творцями та підписниками: у Instagram запустили канали – як це працюватиме?


У Instagram зʼявиться можливість створення каналів,  де автори зможуть спілкуватися і обмінюватись контентом зі спільнотами. Марк Цукерберг анонсував це у Instagram з власного каналу Meta. 

Подробиці 

Відсьогодні Instagram тестує нову функцію чату з кількома авторами зі США і незабаром почне розгортати її для більшої кількості користувачів.

«Трансляційні канали – це публічний інструмент обміну повідомленнями “від одного до багатьох”, який дозволяє авторам запрошувати всіх своїх підписників та взаємодіяти з найбільш зацікавленими з них», – зазначив засновник Meta Марк Цукерберг.

Автори каналів можуть використовувати їх, щоб допомогти підписникам залишатися в курсі останніх оновлень, використовуючи текст, фото, відео, голосові нотатки та опитування. Підписники можуть реагувати на контент та брати участь у опитуваннях. 

01/4

Ось як приєднатися до каналу трансляції:

  •  Перейти за посиланням на трансляційний канал за посиланням на трансляцію – якщо ви підписник, вам приходить одноразове сповіщення.
  • Натиснути «Приєднатися до каналу трансляції». Після приєднання до каналу він з’явиться в папці «Вхідні» Instagram поруч із іншими потоками повідомлень.
  • Підписники можуть реагувати на вміст і голосувати в опитуваннях, але не можуть надсилати повідомлення. Вони також можуть поділитися посиланням на канали трансляції

 

Будь-хто може знайти канал трансляції та переглянути вміст. Усі підписники отримають перше сповіщення із запрошенням приєднатися, однак лише ті, які долучилися, отримуватимуть сповіщення про нові оновлення. 

 

Користувачі можуть будь-коли залишити або вимкнути канали трансляції або повністю вимкнути сповіщення каналу трансляції.

Найближчими місяцями до Instagram будуть додані додаткові функції, як-от можливість запросити іншого автора на канал, щоб обговорити майбутні колаборації, збирати питання за допомогою підказок та багато інших. Також заплановане запровадження каналів у Facebook та Messenger.

Раніше ми повідомляли, що дохід голови Meta Марка Цукерберга зріс на $12,5 млрд другого лютого, що стало найбільшим одноденним зростанням його статків.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь