Спецпроєкти

Український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» покажуть у США та Канаді


Компанія Shout! Factory придбала права на показ українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня» на територіях США та Канади. Про це повідомляють FILM.UA Group.

Мультфільм створений за мотивами «Лісової пісні» української письменниці Лесі Українки. В основі стрічки – образи зі слов’янських міфів і легенд. Наразі мульфільм є одним із найбільш очікуваних в Україні.

«Ми працюємо, щоб довести ринку, що українська анімація не просто якісна та конкурентоспроможна, а ще й комерційно приваблива», – зазначив директор FILM.UA Distribution Євген Драчов. 

Наразі  команда FILM.UA Distribution веде перемовини з Китаєм, Кореєю та Японією.

Права на показ мультфільму вже купили 30 країн світу: Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Албанія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія, Словенія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Норвегія, Данія, Ісландія, Швеція, Фінляндія, Греція, Монголія, а також країни Близького Сходу та Північної Африки. 

У попередньому матеріалі ми ми розповідали, що анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group)  виходить в український кінопрокат 2 березня.

Раніше ми повідомляли, що вийшов другий трейлер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» за місяць до національної кінопрем’єри. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь