Спецпроєкти

Google представив інструменти штучного інтелекту для Gmail і Docs: як можна скористатися


У вівторок, 14 березня, Google представив функції, які дозволять користувачам створювати текст у Gmail і Docs за допомогою штучного інтелекту компанії.

Наразі Google тестує продукти штучного інтелекту та робить їх доступними для обмеженої кількості користувачів Workspace, до складу якого входять Gmail і інструменти продуктивності Google.

«Незалежно від того, чи є ви фахівцем з управління персоналом, якому потрібно створити персоналізовані посадові інструкції, чи батьком, який розробляє запрошення на піратську вечірку з днем ​​народження вашої дитини, Workspace заощадить ваш час і зусилля на написання першої версії, — написала віцепрезидента з продуктів для Google Workspace Йоганна Вооліх Райт у блозі. – Просто введіть тему, про яку ви б хотіли написати, і для вас буде миттєво створено чернетку».

Користувач зможе перейти до текстового поля в електронному листі та ввести «написати електронний лист команді». Програма видасть подяку з трьох абзаців, яку можна редагувати, уточнювати або перетворювати на маркований список. Також є можливість повторити спробу згенерувати текст.

Google надає ранній доступ до нових функцій споживачам, а також деяким бізнес-користувачам і користувачам у сфері освіти. Компанія не повідомила, коли вона випустить ці можливості для широкої авдиторії. Також поки не відомо, чи будуть додаткові функції включені в чинні пакети чи потрібно буде оплачувати їх додатково.

Головним конкурентом Google на ринку є  Microsoft  365, який до жовтня 2022 року називався Office 365. Microsoft, великий інвестор у OpenAI, обговорить штучний інтелект та програмне забезпечення для підвищення продуктивності на онлайн-заході, організованому на LinkedIn, у четвер.

Раніше ми публікувати текст про покращення умов життя в Києві, згенерований за допомогою ChatGPT.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь