Спецпроєкти

Quest Pistols випустили пісню «Я Твій Наркотик» українською мовою


Український гурт Quest Pistols представив україномовну версію супер хіта «Я Твій Наркотик» і 3d-відеоряд до пісні. Обидві версії пісні написав співзасновник та музичний продюсер гурту Олександр Чемеров.

«Ми перекладаємо всі наші топ хіти українською. “Революція”, “З неба до землі” – звучать яскраво!  Ми завжди таємно вшивали високі смисли в наші попденс-панк пісні. Хоча мало хто вірив, але в той час 10 років тому ми реально були на повному ЗОЖі (хоча терміну такого ще не було), цікавились ведичною культурою та пропагували осмислений спосіб життя. Через свої пісні несли стиль, секс та сенси. Тому і притягували увагу дівчат на всіх рівнях. «Я Твій Наркотик» не виключення.

Я твій наркотик – я твоя Любов. Вибір є. “Любов” для всіх нас тепер з великої літери. Любов шалена, що зносить перешкоди та змінює правила гри. Відчуваємо, що цей динамічний трек відповідає настрою сьогодення», –зазначив Антон Савлепов.

Відеоряд до пісні є мультфільмом, в якому музиканти повторили версію кліпу «Я Твой Наркотик», що вперше прихильники побачили 13 років тому.

Три місяці тому музиканти презентували трек «Ти Неймовірна», також перекладену українською.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь