Спецпроєкти

«Сій хліб і квіти»: інклюзивна пекарня Good bread презентувала фотопроєкт про світло в темні часи

Інклюзивна пекарня Good bread спільно з квітковим сервісом Flora Contora створила фотопроєкт про безумовну присутність надії та світла у темні часи. 

«Сій хліб і квіти всупереч напастям» – слоган фотопроекту інклюзивної пекарні Good bread. Головні герої – люди з ментальною інвалідністю, які залучені до випікання хлібу.

«Ми змушені прийняти невідворотність війни і біль несправедливих втрат. Але в пітьмі з’являється надія. Бо там, де є надія – там сила. Наша сила – сіяти хліб і квіти. Всупереч темряві і болі, щоб давати надію на світло тим, хто поруч», – йдеться в описі проєкту.

У Good bread зазначають, що фотопроєкт – це ствердження того, що в кожному є світло:

«Ми даємо людям з інвалідністю надію, що вони зможуть відчути власну силу і навіть допомагати іншим. Ми даємо надію людям, яким потрібен хліб, що вони не залишаться наодинці».

До створення проєкту долучились фотограф Олександр Мордерер, арт-директорка Тетяна Рубльова та візажистка Марина Борщевська.

У межах проєкту пекарня почала збір на безкоштовні паски до Великодня для військових та цивільних на прифронтових територіях.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь