Спецпроєкти

TikTok не передавав американські дані уряду Китаю – заява CEO компанії


Гендиректор TikTok заявив, що китайський застосунок ніколи не передавав і не буде ділитися даними американських користувачів з китайським урядом, повідомляє агенція Reuters. 

Подробиці

​​Західні уряди все більше стурбовані потенційною загрозою TikTok для національної безпеки у світі. 

У США припускають – дані американських користувачів TikTok можуть бути передані урядові Китаю через додаток, що спричинило зростання закликів до заборони додатку з боку американських законодавців. 

Минулого тижня TikTok заявив, що адміністрація Байдена вимагає від китайських власників продати свою частку в додатку, в іншому випадку йому загрожує заборона у США.

«TikTok ніколи не передавав і не отримував запитів на передачу даних американських користувачів китайському уряду. TikTok також не задовольнив би такий запит, якби він коли-небудь надійшов», – заявив генеральний директор TikTok Шоу Зі Чу.

TikTok заявив, що витратив понад $1,5 мільярда на те, що компанія називає суворими заходами з безпеки даних під назвою «Проєкт Техас», намагаючись переконати законодавців і адміністрацію Президента Байдена підтримати цей план.

Раніше ми розповідали, що Європейська комісія закликала співробітників не користуватися соцмережею TikTok  через проблеми з безпекою, пов’язані з практикою збору персональних даних. 

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що TikTok планує відкрити ще два дата-центри в Європі, заявив один з керівників компанії. Цей крок може зменшити занепокоєння щодо безпеки даних користувачів і послабити регуляторний тиск на компанію. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь