Спецпроєкти

ТОВ «Кузьма Скрябін» заявили, що лейбл Moon Records незаконно видав кавер-альбом «СКРЯБІН by Dakooka» – подробиці


Товариство з обмеженою відповідальністю «Кузьма Скрябін», яке після смерті музиканта володіють 100% авторських прав на пісні гурту «Скрябін», звернулися до «СЛУХ» із проханням прокоментувати випуск кавер-альбому «СКРЯБІН by Dakooka» на Moon Records, повідомили у виданні. 

Подробиці 

21 квітня на стримінгах з’явився новий повноформатний альбом співачки «Скрябін by Dakooka» з піснями «пізнього» періоду (після 2003 року). Офіційно альбом був виданий за допомогою українського лейбла Moon Records.

Після його випуску музична спільнота була стурбована можливим зв’язком  із російським цифровим дистриб’ютором Zvonko Digital.

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що генеральний продюсер лейблу Moon Records Андрій Пасічник затвердив, що жодна з їхніх компаній не працює зі Zvonko Digital, так само як і з жодною іншою російською структурою.

Представники товариства «Кузьма Скрябін» надали виданню «СЛУХ»  ймовірні докази зв’язку альбому каверів Dakooka із російським дистриб’ютором ZVONKO Digital, а також заявили, що лейбл Moon Records наразі не має жодних авторських прав на композиції гурту «Скрябін». 

Крім того, за словами товариства, всі записи «Скрябіна» на стримінгових платформах були видані Moon Records у 2022 році незаконно. Тому вони вважають такі дії умисним порушенням авторських прав та  відкритим піратством.

Це не перший конфлікт між лейблом Moon Records та ТОВ «Кузьма Скрябін». У 2019 році більшість пісень гурту «Скрябін» зникли з цифрових платформ через закінчення контракту правовласників із лейблом. Однак у 2022 році вони знову з’явилися на стримінгах з допомогою Helping Hand, який представники ТОВ «Кузьма Скрябін» пов’язують із Moon Records.

У 2021 році у мережі з’явилося відео, де мати співака Ольга Кузьменко звертається до генерального продюсера Moon Records Андрія Пасічника й учасників  «раннього Скрябіна» зі звинуваченнями у «розкраданні авторських прав» Андрія Кузьменка.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь