Спецпроєкти

Volia додала до своєї мережі всесвітньо відомі канали групи Warner Bros. Discovery: які шоу варто подивитися?

Компанія Volia з 1 березня 2023 року додала до своєї мережі всесвітньо відомі канали групи Warner Bros. Discovery. Залежно від тарифів та технології підключення абоненти/-ки безкоштовно отримають доступ до каналів Discovery, Discovery Science, Animal Planet, Investigation Discovery, TLC, Eurosport 1 та Eurosport 2. 

bit.ua склав суб’єктивну добірку шоу, які варто подивитися на нових каналах: тут можна знайти програми на будь-який смак – від кулінарних до наукових.

«Бос на кухні: Незабутня їжа»

В оригіналі програма називається Kitchen Boss. Це кулінарне шоу, ведучий якого – шеф Бадді Валастро – показує процес швидкого приготування італо-американських страв за родинними рецептами. Часто Валастро запрошує родичів чи інших гостів, які допомагають йому на кухні.

На відміну від багатьох кулінарних програм, де згадуються доволі складні і витончені рецепти, в цьому шоу показують приготування простих страв з доступних продуктів. 

Кому буде цікаво: тим, хто любить готувати вдома, але не хоче витрачати на це багато часу; тим, кому бракує ідей, що б цікавого приготувати
Де дивитися: TLC

«Король кондитерів»

Той самий Бадді Валастро з родиною, які готують торти на замовлення – але це не просто торти, а справжні витвори мистецтва (без перебільшення!). Навряд ви повторите їх вдома, якщо не маєте відповідних навичок, здобутих роками, але дивитися, як готують торти у вигляді будинків, кораблів, пейзажів та фігур з мультфільмів – це дійсно заворожує.

Кому буде цікаво: будь-кому, хто не може відірватися від перегляду кулінарних шоу, навіть якщо сам/-а не любить готувати
Де дивитися: TLC

«Пекельна кішка»

Власники/-ці котів і кішок не завжди виявляються готовими до дивної поведінки тварини, особливо якщо вони тільки взяли чотирилапого/-у з притулку. Ведучий програми «Пекельна кішка», котячий біхевіорист Джексон Гелаксі впевнений – проблемних котів не існує, є неправильний підхід до них. 

Гелаксі спілкується з власниками/-цями тварин, пояснюючи, як правильно поводитися з котами – чому так важливо виділити їм особистий простір, що є табу у догляді за ними, як примирити тварин, якщо вони не уживаються одна з одною тощо. 

Кому буде цікаво: власникам/-цям котів; тим, хто планує взяти чотирилапого друга до родини; людям, які люблять тварин і хочуть дізнатися про них більше
Де дивитися: Animal Planet

«Життя собак» 

Мінісеріал, повністю присвячений собакам, у якому показують кадри усиновлення собак, історії про їхній порятунок та навчання, їхню взаємодію з людьми. Можна переглядати разом з родиною.

Кому буде цікаво: усім собачникам/-цям без виключення
Де дивитися: Animal Planet

«Розслідування журналу People»

Кримінальне шоу, в якому розповідають про заплутані загадкові справи. Зокрема історії людей, яких несправедливо звинуватили у злочинах, що вони не скоювали; таємничі вбивства знаменитостей; зникнення молодих людей.

Пошук доказів, свідків, з’ясування всіх обставин інцидентів, які відбувалися багато років тому, інтерв’ю з людьми, безпосередньо пов’язаними з розслідуваннями – це значно цікавіше, ніж серіал «Шерлок» (хоча і похмуріше водночас).

Кому буде цікаво: безстрашним фанатам/-кам детективних історій
Де дивитися: Investigation Discovery

«Як влаштований Всесвіт»

Справжній скарб для тих, хто з дитинства захоплено розглядав ілюстрації космосу в енциклопедіях і запекло сперечався з друзями про виникнення Всесвіту. 

Науково-популярне шоу про історію Всесвіту, таємниці планет та зірок, чорні діри, можливість апокаліпсису та багато іншого. Можна дивитися всією родиною чи в компанії друзів – в будь-якому разі буде надзвичайно цікаво!

Кому буде цікаво: допитливим і (не)трохи космічним особам
Де дивитися: Discovery Science

«Крізь кротовину з Морганом Фріменом» 

Таємниці сучасної науки – від космосу до можливості перемогти старіння, – про які розповідає Морган Фрімен. Кожну серію він починає з історії зі свого дитинства, підводячи до основної теми випуску. 

До створення серіалу долучалися експерти з різних галузей, які пояснюють складні речі простими словами, а також дають прогнози щодо подій та досягнень людства в майбутньому.

Кому буде цікаво: тим, хто має ду-у-у-же багато питань і хоче знайти на них відповіді; тим, хто зацінив «Як влаштований Всесвіт»
Де дивитися: Discovery Science

«24 години Ле-Мана»

Навіть якщо ви ніколи не цікавилися перегонами, точно знаєте про ці – це найвідоміша гра на витривалість, яку ще з 1923 року проводить Західний автоспортивний клуб Франції.

Змагання проходять на трасі Сарт довжиною 13,6 км. До перегонів зазвичай долучається близько 60 учасників, що стартують одночасно. Переможець – той, чия автівка за добу пройшла найбільшу відстань.

Кому буде цікаво: спортсменам/-кам і тим, хто хоче додаткового адреналіну не встаючи з дивану
Де дивитися: Eurosport 1

Це далеко не вичерпний перелік передач від Warner Bros. Discovery – з-поміж різноманіття шоу на каналах можна знайти обрати те, що точно припаде вам до смаку. 

Шукайте канали Eurosport 1 та Eurosport 2 та інші топові канали групи Warner Bros. Discovery у пакетах Volia Online TV, а також у пакетах Інтернет+ТБ.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь