Спецпроєкти

Образ майбутнього та ідеальної країни: чому присвячена центральна програма 20 Docudays UA


Центральна програма 20 Docudays UA присвячена образу майбутнього і можливості збудувати ідеальну країну, де кожна людина відповідальна за спільну візію майбутнього. bit.ua публікує програму, яку покажуть на фестивалі.

Фільм «Усі наші серця б’ються в ритмі зірок, що вибухають» Дженніфер Райнсфорд — це кіноесей про взаємозв’язок усіх живих організмів на планеті. У березні 2011 року, внаслідок землетрусу, по північному сходу в Японії вдарило гігантське цунамі, висота якого сягала 15 метрів. У стрічці осмислюється катастрофа людини й природи та можливість зцілення після пережитого.

«Відвідувачі» Вероніки Лішкової показує молоду антропологиню, яка з сім’єю переїздить на Шпіцберген. Вона опитує населення містечка про вплив глобалізації та пошук вдалого місця для побудови ідеального майбутнього. Героїні довелося дістатися краю світу, щоб переосмислити поняття дому й важливості свого місця в рідній Чехії.

«Вбивство журналіста» Метта Сарнецкі розповідає про розслідування жорстокого вбивства молодого словацького журналіста та його нареченої. Досліджуючи цю загадкову справу, медійники виявляють, що країну захопили корумповані олігархи, судді та правоохоронці.

«Юний Платон» Неаси Ні Чіанайн, Деклана Мак-Ґрата – це споглядальна оповідь про школу з незвичайним директором: він любить Елвіса і грецьких філософів, а ще вірить, що освіта допоможе зупинити майбутні конфлікти в столиці. Початкові класи, якими опікується Кевін Мак-Карві, — це діти, які володіють мудрістю грецьких філософів.

У серці фільму Акуол де Мабіор «Немає простого шляху додому»  – дискусія між поколіннями, що прагне примирити родину та країну. Режисерка фільму Акуол де Мабіор записує ранкові розмови з мамою, яка стає на чолі держави та є надією для всієї нації.

Раніше ми повідомляли, що актор Марк Гемілл розігрує вишиванку з зоряними мечами. Кошти від неї підуть на відбудову української школи.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь