Спецпроєкти

Українці, які висвітлили події в окупованому Маріуполі, стали лауреатами Пулітцерівської премії


Вчора, 8 травня, агенція Associated Press отримала нагороди Пулітцерівської премії за висвітлення війни, повідомляє пресслужба Верховної Ради. 

Подробиці 

Відеожурналіста Мстислава Чернова, фотографа Євгена Малолєтку й відеопродюсерку Василісу Степаненко відзначили у категорії Public Service. 

Журналісти виконали сміливу та важливу роботу в Україні впродовж війни, висвітлюючи, зокрема, людські жертви, зазначила старша віцепрезидентка та виконавча редакторка AP Джулі Пейс.

Українець Стас Козлюк  став переможцем у складі команди The New York Times, яка отримала першість у номінації Іnternational reporting. 

Раніше ми розповідали, що режисер Мстислав Чернов разом із фотографом Євгеном Малолєткою і продюсеркою Василісою Степаненко прибули за годину до початку вторгнення у Маріуполь. Вони фіксували все, що відбувалось у місті під час росіської окупації у перші місяці війни. 

15 березня команда залишила Маріуполь через гуманітарний коридор. Відеоматеріали, які Чернов вивіз із Маріуполя, стали основою документального фільму «20 днів у Маріуполі».

Інтерв’ю з Черновим про фільм, повномасштабну війну, страхи та ставлення до стрічки у світі читайте тут.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь