Спецпроєкти

«Укрзалізниця» розглядає можливість запровадження жіночих купе: їх тестуватимуть впродовж кількох місяців


«Укрзалізниця» розглядає можливість запровадження жіночих купе після петиції на сайті Кабміну. За словами авторки петиції Ольги Ожогіної, окремі вагони допоможуть створити безпечні та психологічно комфортні умови для пасажирів/-ок під час подорожей.

У повідомлення Укрзалізниці йдеться, що безпека українців незалежно від гендеру є фундаментальним пріоритетом.

«Тому поточне рішення залізниці — допомогти жінкам почуватися комфортніше та безпечніше за допомогою комплексу заходів, одним з яких стане “пілот” з жіночими купе. Ми тестуватимемо їх упродовж декількох місяців та разом з громадою і фахівцями приймемо рішення щодо масштабування. Це буде залежати від реального попиту та відгуків», — пояснив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Ідею пілотного проєкту щодо запуску окремих купе для жінок підтримала Олена Шуляк, голова комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України.

Де можна буде купити квитки у жіночі купе?

На першому етапі послугу можливо реалізувати тільки через власний мобільний застосунок Укрзалізниці.

У 2010 році Укрзалізниця вже запроваджувала послугу жіночих купе, але у пресрелізі йдеться, що вона не користувалася попитом, адже була доступною виключно в касах.

Жіночі купе запровадять в експериментальному режимі на декількох обраних маршрутах далекого сполучення, пасажири яких проводили в дорозі багато часу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь