Спецпроєкти

Гендиректорка Twitter Яккаріно розповіла про нову мету соцмережі


Нова гендиректорка компанії Twitter Лінда Яккаріно заявила, що мета соцмережі – стати найбільш точним джерелом інформації у світі,  повідомляє The Wall Street Journal.

«Twitter має на меті стати найточнішим у світі джерелом інформації в режимі реального часу й глобальною площею для спілкування. Ми стоїмо на порозі історії – і це не порожня обіцянка», – зазначила гендиректорка.

Яккаріно також акцентувала на «необхідності трансформацій цієї площі», щоб рухати цивілізацію вперед за допомогою нефільтрованого обміну інформацією та відкритого діалогу про речі, які мають найбільше значення.

Співробітники компанії мають вірити у нове бачення Twitter 2.0 і наполегливо працювати заради цієї мети, зазначила Яккаріно. 

Раніше ми повідомляли, що американський ведучий Такер Карлсон звинуватив Україну у підриві Каховської ГЕС: його твіт почали шерити блогери-мійльонники.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що Twitter можуть заборонити на території ЄС, якщо у компанії не дотримуватимуться правил для боротьби з дезінформацією.

Фото: CBS News

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь