Спецпроєкти

Перетвори свою ідею на бізнес: стартує безкоштовний онлайн-курс для жінок-підприємиць – як взяти участь


ГО Центр «Розвиток КСВ» запускає безкоштовну навчальну програму для жінок-підприємиць UWE Hub 3.0 – «Перетвори свою ідею на бізнес».

Подробиці 

Місія UWE Hub 3.0. – допомогти жінкам 18-35 років створювати та будувати власний бізнес в Україні. Вона направлена на розвиток навичок фінансової грамотності, пітчингу та допомагає стати ефективними лідерками. 

Серед менторів/ок та спікерів/ок програми — керівники/ці бізнесів зі списку Forbes 30 under 30, представники таких компаній, як Google for Startups, 1991 Accelerator, CET University та ще багато інших.  

Програма проходитиме онлайн у липні-серпні 2023 року – дві теми на тиждень та QA сесія.

Хто може взяти участь?

  • Жінки, які мають бізнес-ідею або бізнес на стадії запуску, але потребують практичних знань і консультацій для посилення та розвитку своєї власної справи. 

Відбір учасників відбудеться  після онлайн-інтерв’ю. Після завершення програми проведуть фінальний Pitch Night, під час якого оберуть 3 переможниці, які отримають грант на суму 4000 доларів.

Щоб подати заявку на участь, треба  зареєструватися за посиланням до 22 червня включно.

Раніше ми повідомляли, що мережа центрів Дія.Бізнес за підтримки Мінцифри та ініціативи She’s Next Empowered by Visa запустили акселераційну програму «Відважна» для українок, які заснували мікро- чи малий бізнес або планують відкрити власну справу.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь