Спецпроєкти

У соцмережах погрожують зірвати квір-фестиваль Sunny Bunny – організатори звернулись до поліції


22 червня у Києві стартував перший квір-кінофестиваль України Sunny Bunny. У перший день проведення кінотеатри «Жовтень» та KINO42 випустили спільну заяву щодо погроз зірвати подію. 

Подробиці

У соціальних мережах почали поширювати заклики вчинити напад та спалити кінотеатри через нову програму. 

Через це кінотеатри спільно з організаторами фестивалю направили звернення до Нацполіції з проханням забезпечити порядок на локаціях та винайняли додаткову охорону.

У заяві йдеться, що кінофестиваль проходить за підтримки дружніх країн  до України. Саме тому скасування або насильницький зрив події може негативно вплинути на міжнародний імідж країни.

«Кінофестиваль SUNNY BUNNY проходить за підтримки низки посольств дружніх до України країн. Скасування, а тим більше насильницький зрив такої події, може згубно вплинути на міжнародний імідж України та ставлення до українців у країнах, які допомагають нашій державі зброєю, грошима, прийомом біженців.

Ми вважаємо, що українське суспільство не може дозволити невеликій групі агресивно налаштованих людей нищити культурну інфраструктуру столиці, загрожувати життю та здоровʼю співгромадян та міжнародному іміджу країни через розбіжність у поглядах», – йдеться у повідомленні. 

Фестиваль ЛҐБТКІА+ фільмів SUNNY BUNNY відбудеться в Києві з 22 до 28 червня. 

Фото: «Кінотеатр «Жовтень»

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь