Спецпроєкти

Чілдрен Кінофест 2023: обрано найкращий фільм та оголошені фіналісти дитячого конкурсу


Вчора, 9 липня, завершився 10-ий міжнародний кінофестиваль Чілдрен Кінофест для дітей і підлітків. Понад 30 000 глядачів і глядачок долучилися до безкоштовних показів у кінотеатрах і онлайн та обрали найкращу дитячу стрічку. 

Подробиці 

Перемогу на фестивалі за підсумками глядацького голосування здобула іспанська комедія «Душа команди» – отримавши 4,69 бала з 5. 

Фільм розповідає про черницю, яка засновує у школі-інтернаті футбольну команду, щоб упоратися з бешкетними вихованцями.

Також у межах фестивалю відбувся Дитячий кіноконкурс. Організатори отримали понад 100 заявок з усієї України, серед яких обрали 20 фіналістів. Серед яких: 

  • Гран-Прі отримала анімаційна робота «Вниз по скелі» 13-річного Матвія Глазунова з Мукачева. Картина про небезпечну пригоду золотошукача натхненна оповіданням Джека Лондона «Жага до життя». 
  • Найкращий анімаційний фільм у категорії 7-10 років — «Казка про Галушку» — історія про пошуки свого місця у житті (режисерка Мирослава Троцька, 8 років, м. Полтава).
  • Найкращий ігровий фільм у категорії 7-10 років — «Червона Шапка» — сучасний погляд на класичну казку (режисер Влад Потатуєв, 10 років, м. Вінниця).
  • Найкращий анімаційний фільм у категорії 11-14 років — «У пошуках нового елемента» – фантастична стрічка про космічну експедицію до нововідкритої планети (режисер Білик Михайло, 12 років, м. Дніпро).
  • Найкращий ігровий фільм у категорії 11-14 років – «Біженці з моря» про весняну риболовлю, яка обернулася неочікуваною зустріччю (режисер Ярослав Булгаков, 12 років, м. Фастів Київської області).
  • Приз глядацьких симпатій – анімація «Подорож до Кукурудзяної країни» про сповнену небезпек мандрівку команди друзів (режисер Крайовий Назар, 13 років, м. Черкаси).

Раніше ми повідомляли, що фестиваль Чілдрен Кінофест відбувся у 10 кінотеатрах країни – Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Вінниці, Житомирі, Луцьку, Хмельницькому та Чернігові.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь