Спецпроєкти

«Коли закінчаться репліканти». Студія Annapurna Interactive анонсувала гру Blade Runner 2033: Labyrinth


Американська компанія Annapurna Interactive оголосила про свою роботу над грою Blade Runner 2033: Labyrinth, повідомляє Polygon. Цей проєкт стане першою повністю самостійно розробленою грою компанії.

У команді розробників виступить Челсі Геш, яка раніше працювала над іграми Solar Ash, What Remains of Edith Finch і також створила інтерактивну гру Kid A Mnesia Exhibition для гурту Radiohead.

За словами видання Polygon, зважаючи на назву гри Blade Runner 2033: Labyrinth, події відбуватимуться під час Блекауту 2022 року – періоду, коли ядерний вибух спричинив знищення корпорації Тайрелл, що виробляла реплікантів. Цей період за хронологією триває між подіями оригінального фільму «Той, хто біжить по лезу» Рідлі Скотта та його продовження «Той, хто біжить по лезу 2049» від режисера Дені Вільньова.

У синопсисі гри на платформі Steam задається питання: «Що робитиме той, хто біжить по лезу, коли репліканти, яких варто вполювати, закінчаться?».

Перший трейлер гри знайомить гравців з головним персонажем, яким може бути колишній співробітник підрозділу поліції Лос-Анджелеса, що займався виявленням і знищенням реплікантів.

Наразі дата випуску гри не повідомляється. Гра буде доступна на ПК та ігрових консолях.

Остання гра, пов’язана зі всесвітом «Того, хто біжить по лезу», була випущена у 1997 році і розроблена студією Westwood.

Раніше ми повідомляли, що фільм «Барбі» заборонили показувати у В’єтнамі. Причина – у сцені з мапою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь