Спецпроєкти

Sila Ptakha: бренд S-cape презентував другий дроп патчів, натхненний вишивками з Музею Івана Гончара


Бренд верхнього одягу S-cape представив продовження колекції патчів Sila Ptakha, яка присвячена етнографічним регіонам України: Волині, Поліссю, Слобожанщині, Гуцульщині та Криму.

Подробиці

Кожен з п’яти патчів створено за мотивами зразків вишивки та писанок з фондів Музею Івана Гончара та приватної колекції Рустема Скибіна.

«Зібрати цей дроп виявилось складніше, ніж перший, бо не завжди вдавалось знайти пташку у представлених зразках вишивки обраного регіону. І навпаки: в деяких регіонах зображення пташок було дуже поширене, як от на Слобожанщині, тож складно було обрати те саме», – розповіла дизайнерка проєкту Марія Кінович.

Зараз колекція Sila Ptakha нараховує вже десять патчів-нашивок, натхненних мистецьким доробком Полтавщини, Буковини, Київщини, Поділля, Чернігівщини, Волині, Полісся, Слобожанщини, Гуцульщини та Криму.

Згодом бренд планує доповнити її іншими моделями, присвяченими решті етнографічних регіонів України.

Вся колекція патчів представлена на офіційному сайті бренду. Раніше ми повідомляли, що бренд верхнього одягу і аксесуарів S-cape презентував першу колекцію  дизайнерських патчів Sila Ptakha. Колекція нараховує п’ять патчів-нашивок присвячених вишивкам етнографічним регіонам країни – Полтавщини, Буковини, Київщини, Поділля та Чернігівщини

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь