Спецпроєкти

В Україні запускають культове видання Mixmag про електронну музику


Український сайт Mixmag розпочне свою роботу 24 серпня, до Дня Незалежності. Франшизу придбала київська музична агенція Go West Bureau.

«У ролі найновішої та найважливішої локації для найбільшого у світі бренду танцювальної музики та медіа Mixmag Україна подарує надію, прагнення, амбіції та мотивацію українським ді-джеям, продюсерам, промоутерам, танцівникам, клаберам, тусовникам та шанувальникам електронної музики», – зазначив керівний директор Wasted Talent Нік Стівенсон

Франшиза медіа включає в себе майже два десятки локалізацій у ведучих країнах світу: Франція, Японія, Бразилія, Нідерланди тощо. 

В українському Mixmag планують відмовитись від головного редактора, обмежившись випусковим, фріланс-авторами та медіа-менеджментом.

Mixmag – найбільше у світі ЗМІ, присвячене танцювальній електронній музиці та ді-джей культурі, яке цього року відзначає своє 40-річчя.

Раніше ми розповідали, що гурт ONUKA презентував свій четвертий музичний альбом ROOM. Кожна з пісень присвячена життю українців в умовах війни.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь