Спецпроєкти

Ілон Маск визнав, що платформа X (Twitter) «може вийти з ладу» після інциденту з видаленням фотографій


Ілон Маск визнав, що платформа X (Twitter) може «може вийти з ладу» після інциденту з видаленням фотографій на Twitter. Користувачі занепокоєні, оскільки платформа автоматично видаляє зображення та посилання з публікацій, датованих до грудня 2014 року.

Власник X Ілон Маск так висловився щодо можливих проблем: «Сумна правда полягає в тому, що зараз немає чудових соціальних мереж».

Він також додав: «Ми можемо зазнати невдачі, як багато хто пророкував, але ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити принаймні одну [чудову соцмережу]».

Що трапилося?

На платформі відбувся збій, через який видалилися фото та посилання з постів, опублікованих до грудня 2014 року. Вони були замінені посиланнями, що не працюють.

Технолог Том Коутс назвав цей інцидент «епічним вандалізмом Маска».

З X зникло відоме селфі Еллен Дедженерес з «Оскара» 2014 року (пізніше його відновили). Ця фотографія мала рекордну кількість ретвітів на платформі, її перепостили більше ніж 2 мільйони користувачів. Також залишилася незмінною вірусна публікація колишнього президента США Барака Обами після його перемоги на виборах 2012 року.

Можливі причини технічних проблем – спроби економити на зберіганні даних або зміни, внесені на платформу у 2016 році, коли була впроваджена «розширена обробка URL-адрес». Обробка призначалася для попереднього перегляду пов’язаних веб-сайтів і вкладень поза обмеженням на 140 символів.

Збій стався після того, як Маск минулого тижня обмежив доступ до інших платформ соціальних медіа, зокрема Facebook, Threads і Instagram.

Раніше ми повідомляли, що Ілон Маск звинувачує Microsoft у несанкціонованому використанні даних Twitter.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь