Спецпроєкти

В Івано-Франківську запрацював новий супермаркет «Сільпо» в язичницькому стилі: от який вигляд він має


В Івано-Франківську з 20 серпня запрацював новий дизайнерський супермаркет «Сільпо» у язичницькому стилі, повідомляє пресслужба компанії.

Магазин відкрили у ТРЦ «Велес+» за адресою с. Вовчинець, вул. Вовчинецька, 225. Це четвертий «Сільпо» у цьому місті, його торговельна площа становить 1976 кв.м.

«На концепцію “язичницького” супермаркету нас надихнула назва торгового центру “Велес+”. У новому магазині поєдналися стихії, краса природи, старовинні язичницькі символи – все це під опікою давньослов’янського бога Велеса, покровителя достатку, землеробства та тваринництва, ремесел і торгівлі», – пояснюють концепцію в компанії.

На вході до супермаркету встановили статую Велеса. Посеред овочевого відділу розмістили інсталяцію дерева життя, яке символізує єдність трьох світів – небесного, земного та потойбічного. Касові лайтбокси мають форму тотемів Велеса.

01/3

У новому «Сільпо» працюють 10 класичних кас та шість самокас.

Магазин працює щодня з 08:00 до 23:00. Також можна замовити продукти на shop.silpo.ua та самостійно забрати у точці видачі інтернет-замовлень.

Раніше ми розповідали, що «Сільпо» пропонує клієнтам перейти на електронні чеки.

Також ми писали про колабу мережі супермаркетів із застосунком Vivino: тепер вина з високим рейтингом будуть виділені на полицях.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь