Спецпроєкти

Work.ua припиняє співпрацю з брендами та компаніями, які не вийшли з російського ринку


Портал з працевлаштування Work.ua 10 серпня припинив співпрацю з брендами та компаніями, які не вийшли з російського ринку, заявили в компанїі.

Work.ua зупиняє дії контрактів на загальну суму понад 5 мільйонів гривень на рік. Від розпорядження платформи постраждають всі підприємства та індивідуальні особи, які досі підтримують зв’язки з цими брендами. Їм рекомендується підготувати заявки про припинення співпраці, розірвати діючі угоди та відмовитися від подальшої взаємодії.

«На гроші цих компаній росія будує ракети, що летять нищити наші міста і вбивати людей. Поки ці компанії залишаються в росії, ми маємо викреслити їх із нашого життя», – йдеться в заяві.

Публічний реєстр санкцій формується з даних списку «Війна і санкції» Національного агентства з питань запобігання корупції та ініціативи «Покинь Росію» від Київської школи економіки.

Cеред брендів, з якими Work.ua припинив співпрацю – Raiffeisen Bank, Unilever, Nestle та супермаркети «Ашан».

Також команда платформи закликає користувачів подавати інформацію щодо компаній, які працюють з російським ринком, але все ще присутні на Work.ua.

«Перемога виборюється не тільки на полі бою. Перемога формується в кожному з нас на рівні цінностей, чеснот і наших дій. Давайте вкотре своїми діями доведемо, що людина, життя, свобода та гідність є найвищою цінністю. Не гроші», – наголошують у заяві Work.ua.

Раніше ми писали, що російській «Ашан» постачав продукти армії рф.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь