Спецпроєкти

X (Twitter) збиратиме біометричні дані своїх користувачів, як-от фото їхніх облич


X, раніше відома як Twitter, збиратиме біометричні дані своїх користувачів, такі як фотографії їхніх облич. Про це йдеться в оновленій політиці конфіденційності.

Люди, які підписалися на службу підписки X Premium, можуть надати селфі та посвідчення особи з фотографією для перевірки. У політиці також зазначено, що X може збирати історію роботи та навчання. Були припущення, що X може захотіти запропонувати послуги з підбору персоналу.

Нова політика конфіденційності набуде чинності 29 вересня.

У ній зазначено:

«Ми можемо збирати та використовувати вашу особисту інформацію (таку як вашу історію зайнятості, освітню історію, уподобання щодо працевлаштування, навички та здібності, пошук роботи та залученість тощо), щоб рекомендувати вам потенційні вакансії та ділитися з потенційними роботодавців, коли ви подаєте заявку на роботу, щоб дати роботодавцям змогу знайти потенційних кандидатів і показати вам більш відповідну рекламу».

Відповідно до X, збір біометричних даних – термін, який охоплює дані, що стосуються фізичних атрибутів людини, як-от скан обличчя або відбиток пальця – призначений для користувачів X Premium.

Компанія повідомила BBC:

«X надасть можливість надати своє державне посвідчення разом із селфі, щоб додати рівень перевірки. Це додатково допоможе нам прив’язати, для тих, хто захоче, обліковий запис із реальною особою шляхом обробки їх державного посвідчення особи. Це також допоможе X боротися зі спробами видавання себе за іншу особу та зробити платформу більш безпечною».

Власник платформи Ілон Маск також підтвердив плани X надати користувачам можливість здійснювати відео- та аудіодзвінки. Він сказав, що ця функція «працює на iOS, Android, Mac і ПК», і номер телефону не потрібен.

Раніше ми повідомляли, що Ілон Маск визнав – платформа X (Twitter) «може вийти з ладу» після інциденту з видаленням фотографій.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь