Спецпроєкти

Приазов’я, Донбас, Буковина: у продажу з’явилася благодійна колекція светрів, присвячена регіонам України


Platfor.ma та український бренд Woolkrafts. презентували колекцію светрів, присвячених регіонам України. Мета благодійна – зібрати 500 тис. грн на fpv-дрони для 3-ї окремої штурмової бригади. 

Це другий випуск колекції «Україна» від команди Platfor.ma – вперше светри присвячені українським регіонам презентували до Дня соборності України. Тоді створили лише кілька екземплярів та продали їх на аукціоні, зібравши понад 250 тис. грн на благодійність.

Зараз колекцію вдосконалили та додали нових деталей. 

Загалом колекція містить светри, присвячені одразу 15 історико-етнографічним регіонам України: Галичина, Буковина, Закарпаття, Волинь, Полісся, Поділля, Приазов’я, Донбас, Таврія, Запоріжжя, Бессарабія, Крим, Слобожанщина, Сіверщина та Наддніпрянщина. Кожен светр містить зображення типового ландшафту цього регіону.

Зібрані кошти ініціатори планують передати на закупівлю fpv-дронів для 3-ї окремої штурмової бригади. Благодійними партнерами колекції став фонд Kolo, що займається оперативною допомогою військовим.

Вартість одного светра – 3500 грн. Придбати речі з колекції можна на сайті woolkrafts.com. Частину светрів вже розпродали: наприклад, Наддніпрянщини, Приазов’я та Сіверщини вже немає в наявності.

Раніше ми повідомляли, що у Гостомелі збудували шкільне укриття у вигляді будинку гобітів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь