Спецпроєкти

Істерн «Дике поле» за романом Жадана вийшов на Такфлікс: у стрічці буде камео письменника


Пригодницький істерн «Дике поле» Ярослава Лодигіна вийшов онлайн на Такфлікс. Стрічка доступна на території України з англійськими субтитрами.

«Дике поле» — це історія Германа, який повертається в рідний Старобільськ на Луганщині. Брат поїхав з міста в невідомому напрямку, тож стара автозаправка разом з її проблемами переходить йому.

Стрічку створили за мотивами роману Сергія Жадана «Ворошиловград», який отримав премію «Книга року BBC» у номінації «Найкраща книга десятиліття». Співсценаристами Ярослава Лодигіна стала Наталя Ворожбит та Сергій Жадан.

Зйомки відбувалися в Старобільську (Луганська область), рідному місті Сергія Жадана. У фільмі зіграли Олег Москаленко, Георгій Поволоцький, Руслана Хазіпова, Володимир Ямненко. Також у стрічці можна побачити камео Сергія Жадана.

У 2019 році «Дике поле» отримало п’ять відзнак на премії «Золота дзиґа» зокрема, за акторську гру та операторську роботу.

10% з кожного квитка на фільм Такфлікс передає фонду «Повернись живим», ще 50% — творцям кіно.

Стрічку також можна подивитися на Netflix. Стрімінгова платформа придбала права на показ таких українських фільмів, якРаніше «Бурштинові копи», «Зустріч однокласників»,«Мої думки тихі», «Захар Беркут», «Зірки за обміном», «Віддана», «Фокстер і Макс», «Сторожова застава», «Поводир» (реж. Олесь Санін).

Раніше ми повідомляли, що Такфлікс випустив добірку нових українських комедій «Торгувати зубами». До добірки увійшли короткі метри українських режисерів 2021-2023 років:«Ну і дура ти, Ліза»,«ГКЧП», «Вітольд», «Капітан Бровари», «Потерпи трошки».

Також ми писали про вихід на платформі українського кіно стрічки «Люксембург, Люксембург».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь